راهنمای استفاده

راهنمای استفاده از سایت بوفکوین

سایت بوفکوین یک صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد شما در این سایت می توانید ارزهای دیجیتال را با حداقل کارمزد به پول فیات یا بالعکس تبدیل کنید.قبل از ساخت کیف پول و دسترسی به امکانات بیشمار بوفکوین شما باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. بعد از ثبت نام اولیه در سایت و احراز هویت شما می توانید کیف پول شخصی ارز دیجیتال خود را داشته باشید.

ثبت نام و احراز هویت:

مراحل ثبت نام و احراز هویت در بوفکوین به راحتی انجام میشود و در سریعترین زمان ممکن توسط کارشناسان بوفکوین بررسی خواهد شد.پس از ثبت نام از منوی حساب کاربری وارد احراز هویت شوید. 

مرحله اول احراز هویت شماره موبایل و تلفن

در این مرحله شماره موبایل خود را وارد کرده و سپس بر روی دریافت پیامک کلیک کنید سپس کد پیامک شده به شماره موبایل خود را در کادر باز شده پایین وارد نمایید و دکمه ذخیره را فشار دهید.برای احراز شماره تلفن ثابت ابتدا شماره را به همراه کد وارد نمایید سپس منتظر تماس باشید و کد دریافتی را در کادر وارد نمایید و سپس دکمه ذخیره را فشار دهید.

 

 

مرحله دوم احراز آدرس محل سکونت:

در این مرحله شما باید یک قبض از محل سکونت خود ارسال فرمایید.دقت داشته باشید که تاریخ قبض نباید بیشتر از 3 ماه قبل باشد و اطلاعات آدرس و کد پستی قبض با اطلاعات وارد شده در قسمت اطلاعات حساب کاربری شما یکسان باشد.ترجیحا اگر قبض تلفن ثابت ارسال بفرمایید. 

 

مرحله سوم احراز کارت شناسایی:

در این مرحله ابتدا کارت شناسایی خود را انتخاب کرده و سپس از قسمت بارگذاری مدارک اقدام به بارگذاری نمایید دقت داشته باشید که مدارک کاملا خوانا و با تمام جزییات ارسال شود. 

مرحله چهارم ارسال تصویر سلفی:

تصویر سلفی خود را مشابه تصویر خواسته شده به همراه دست نوشته در این قسمت ارسال بفرمایید.دقت داشته باشید برای تایید هرچه سریعتر مدارک ارسالی کیفیت و خوانایی اطلاعات تاثیر گذار خواهد بود.

 

 

مرحله پنجم کلیپ ویدیویی:

در جهت افزایش امنیت اکانت های کاربری شما کاربران عزیز و فراهم سازی مکانی امن جهت انجام معاملات در این قسمت اقدام به ارسال ویدیو کوتاه حداکثر 15 ثانیه ای از مدارک ارسالی،دست نوشته سلفی و تصویر خودتان ارسال بفرمایید.

  

مرحله ششم اطلاعات بانکی:

در این قسمت می بایست اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید به این صورت که شماره کارت و شماره شبا خود را در قسمت مربوطه وارد نمایید و تصویر از کارت بانکی خود را ارسال نمایید.دقت داشته باشید که در این قسمت می بایست اطلاعات بانکی شخصی خودتان را وارد نمایید در غیر این صورت امکان واریز و برداشت برای شما وجود نخواهد داشت.

 

 

واریز و برداشت ریالی:  

پس از ساخت کیف پول شخصی می توانید از صفحه واریز و برداشت ریالی معادل ریالی که قصد خرید ارز دیجیتال دارید به کیف پول خودتان واریز کنید از دیگر ویژگی های بوفکوین این است که شما در هر زمان می توانید مقدار ریالی کیف پول خودتان را از همین منو قسمت برداشت ریالی برداشت کنید که طبق سیستم زمانبندی بانکی کشور به حساب شما واریز خواهد شد.

دقت داشته باشید امکان واریز و برداشت فقط برای اطلاعات بانکی وجود دارد که در زمان احراز هویت ثبت نموده اید.
 

واریز و برداشت ارز دیجیتال:

 یکی از ویژگی های منحصر به فرد سایت بوفکوین امکان ساخت کیف پول شخصی برای کاربران است به این صورت که تمام دارایی ارز دیجیتال شما به صورت مجزا در کیف پول شخصی خودتان قابل مشاهده ، خرید و فروش و انتقال به هر کیف پولی داخل یا خارج در هر زمان شبانه روز از سایت بوفکوین می باشد.این ویژگی شما را در برابر خطر های تحریم از طرف سایت های خارجی محافظت کرده و این اطمینان را به شما میدهد که کیف پول و دارایی شما همیشه در دسترس شما خواهد بود.

در این قسمت شما می توانید ارز دیجیتال خود را واریز یا برداشت نمایید.در قسمت واریز شما می توانید موجودی ارز دیجیتال در دسترس خودتان را برای برداشت مشاهده کنید. ابتدا ارز دیجیتال مورد نظر خود را جهت برداشت انتخاب نمایید در قسمت میزان شما باید مقداری که قصد انتقال دارید را وارد نمایید این مقدار باید از حداقل میزان ارسال بیشتر و از کل موجودی شما کمتر باشد.

*آدرس دریافت کننده ارز دیجیتال

آدرس کیف پول شما در کادر زیر قابل مشاهده است برای واریز کردن ارزهای دیجیتال به این کیف میتوانید از این آدرس استفاده کنید. دقت داشته باشید با توجه به وضعیت شبکه ، واریزی شما با تاخیر تایید و ثبت می شود. 

نکته اول)دقت داشته باشید که حتما آدرس را یکبار با آدرس مقصد بعد از کپی کردن چک نمایید به علت ویژگی بلاکچین بعد از انتقال امکان برگشت تراکنش نمی باشد و در صورت ایراد در آدرس ارز دیجیتال شما از دست خواهد رفت.

نکته دوم)درخواست برداشت شما در سریعترین زمان ممکن معمولا ظرف حدود نیم ساعت انجام خواهد شد. 

واریز ارز دیجیتال:

آدرس کیف پول شما در کادر زیر قابل مشاهده است برای واریز کردن ارزهای دیجیتال به این کیف میتوانید از این آدرس استفاده کنید. دقت داشته باشید با توجه به وضعیت شبکه ، واریزی شما با تاخیر تایید و ثبت می شود . 

نکته اول)دقت داشته باشید واریز هر نوع ارز دیگر به این آدرس به جز ارز انتخابی شما موجب از دست رفتن دارایی شما می شود .

 

اگر قصد دریافت اتریوم و تتر را دارید:

نکته دوم)توجه کنید که از طریق قرارداد هوشمند (smart contract) ، اتریوم ارسال نکنید . در حال حاضر تنها اتریوم پشتیبانی می شود . از ارسال توکن به این آدرس خودداری کنید.

نکته سوم)توجه فرمایید در صورتی که از Binance برداشت می کنید حتما Network را ECR 20 انتخاب کنید. در غیر این صورت دارایی شما از دست خواهد رفت.

اگر قصد دریافت ریپل را دارید:

نکته چهارم)حتما برای ارسال ریپل می بایست شماره تگ را هم به درستی وارد نمایید در غیر این صورت باعث از بین رفتن دارایی شما می شود.

 

صفحه تبادلات

 در این صفحه شما می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.در قسمت بالای صفحه حداقل و حداکثر میزان ارزی را که بر اساس سطح کاربری شما قابل خرید و فروش است مشاهده بفرمایید.موجودی شما بر اساس ارز انتخابی در همین قسمت قابل مشاهده است.در قسمت انتخاب ارز می توانید نوع تبادلی که قصد انجامش را دارید انتخاب کنید.

نوع سفارش: