درباره ما

سایت بوفکوین یک صرافی جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد.در بوفکوین شما توانایی ساخت کیف پول شخصی برای هر ارز توسط خودتان را دارید که این قابلیت شما را در مقابل بسیاری از خطرات ناشی از تحریم ها و مسدود شدن حساب ها محافظت می کند.در این سایت شما می توانید به بهترین قیمت و حداقل کارمزد ارز های مختلف را مبادله نمایید.

از جمله دیگر ویژگی های بوفکوین می توان به حفظ امنیت کاربران، پشتیبانی 24 ساعته، کیف پول شخصی برای واریز و برداشت، حداقل کارمزد برای تبدیل و جا به جایی رمز ارز اشاره کرد.

 

ارزش های بوفکوین

ایجاد امنیت برای کاربران ایرانی

اولین و مهمترین ماموریت بوفکوین ایجاد فضایی امن برای مبادلات رمز ارز در سطح کشور و سپس در سطح بین الملل می باشد. پس از بررسی های فراوان و بازخورد هایی از طرف کاربران به این نتیجه رسیدیم که اولین نیاز کاربران ایجاد فضایی امن به دور از هرگونه اختلال امنیتی برای خرید و فروش و نگهداری رمز ارز می باشد. لذا با تلاش شبانه روزی کارشناسان بوفکوین و با استفاده از متخصصین امنیت در بلاک چین و شبکه توانستیم سرورهای امن و قابل رقابت در سطح بین المللی را برای شما کاربران عزیز فراهم نماییم.

 

قیمت ها و کارمزدها

در خصوص خرید و فروش ارزهای دیجیتال موضوع قیمت و کارمزد ها بسیار حائز اهمیت می باشد.در این راستا تمام تلاش تیم بوفکوین برای فراهم کردن قیمت های مناسب برای شما کاربران عزیز را جزو ماموریت های خود قرار داده ایم و تا اینا توانسته ایم به صورتی شایسته این هدف دست پیدا کنیم.

 

شفافیت در معاملات

از دیگر مشکلاتی که کاربران در خرید و فروش ارز دیجیتال با آن مواجه هستند عدم وجود شفافیت در معاملات است لذا سایت بوفکوین شفافیت در خرید و فروش را در اولویت های کاری خود قرار داده است.کاربران به راحتی میتوانند قیمت های خرید و فروش را در لحظه ببینند و در همان قیمت در لحظه معامله خود را انجام دهند و ارز خود را دریافت نمایند و در کمترین زمان ارز خود را به هر کیف پولی منتقل کنند.

 

ارتباط مستقیم با کاربران

از دیگر ارزش های سایت بوفکوین پشتیبانی 24 ساعته و امکان برقراری ارتباط کاربران تا سطح مدیریت به صورت مستقیم می باشد .سایت بوفکوین همیشه پذیرای هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی از طرف شما همراهان عزیز می باشد. ارائه خدمات به صورت مطلوب و جلب رضایت شما همراهان عزیز همیشه در اولویت های بوفکوین قرار داشته است.