ارایه بهترین و امن ترین درگاه ارزی

با بوف کوین در سطح کشور

خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود را با ما تجربه کنید !

about boofcoin
about boofcoin

داستان تولد بوفکوین از حدود 4 سال پیش شروع شد.قیمت بیتکوین به تازگی به 20000 دلار رسیده بود و ایده راه اندازی یک سایت برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال متولد شد.در این 4 سال با تلاش بسیار و متحمل شدن ضرر و زیان و کسب تجربه های بسیار ارزشمند سایت بوفکوین را با استفاده از تمام تجربیات این مسیر با 3 هدف قیمت،سرعت و امنیت به بهره برداری رساندیم.

ویژگی های بوفکوین

سایت بوفکوین یک صرافی جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد.در بوفکوین شما توانایی ساخت کیف پول شخصی برای هر ارز توسط خودتان را دارید که این قابلیت شما را در مقابل بسیاری از خطرات ناشی از تحریم ها و مسدود شدن حساب ها محافظت می کند.در این سایت شما می توانید به بهترین قیمت و حداقل کارمزد ارز های مختلف را مبادله نمایید. از جمله دیگر ویژگی های بوفکوین می توان به حفظ امنیت کاربران، پشتیبانی 24 ساعته، کیف پول شخصی برای واریز و برداشت، حداقل کارمزد برای تبدیل و جا به جایی رمز ارز اشاره کرد.

 

قیمت ها و کارمزدها

در خصوص خرید و فروش ارزهای دیجیتال موضوع قیمت و کارمزد ها بسیار حائز اهمیت می باشد.در این راستا تمام تلاش تیم بوفکوین برای فراهم کردن قیمت های مناسب برای شما کاربران عزیز را جز ماموریت های خود قرار داده ایم و تا اینجا توانسته ایم به صورتی شایسته به این هدف دست پیدا کنیم.

ایجاد امنیت برای کاربران ایرانی

اولین و مهمترین ماموریت بوفکوین ایجاد فضایی امن برای مبادلات رمز ارز در سطح کشور و سپس در سطح بین الملل می باشد. پس از بررسی های فراوان و بازخورد هایی از طرف کاربران به این نتیجه رسیدیم که اولین نیاز کاربران ایجاد فضایی امن به دور از هرگونه اختلال امنیتی برای خرید و فروش و نگهداری رمز ارز می باشد.

شفافیت و سرعت در معاملات

از دیگر مشکلاتی که کاربران در خرید و فروش ارز دیجیتال با آن مواجه هستند عدم وجود شفافیت در معاملات است لذا سایت بوفکوین شفافیت در خرید و فروش را در اولویت های کاری خود قرار داده است.کاربران به راحتی میتوانند قیمت های خرید و فروش را در لحظه ببینند و در همان قیمت در لحظه معامله خود را انجام دهند و .ارز خود را در کیف پول شخصی خود در سایت دریافت نمایند

ارتباط مستقیم با کاربران

از دیگر ارزش های سایت بوفکوین پشتیبانی 24 ساعته و امکان برقراری ارتباط کاربران تا سطح مدیریت به صورت مستقیم می باشد .سایت بوفکوین همیشه پذیرای هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی از طرف شما همراهان عزیز می باشد. ارائه خدمات به صورت مطلوب و جلب رضایت شما همراهان عزیز همیشه در اولویت های بوفکوین قرار داشته است.

پشتیبانی شبانه روزی هفت روز هفته

نگران نباشید همکاران ما در پشتیبانی در همه ی امور همراه شما هستند .